Vixen

Біноклі VIXEN

Біноклі VIXEN

Монокуляри VIXEN MONOCULAR

Монокуляри VIXEN MONOCULAR покликані мінімізувати дистанцію та максимізувати деталі.

Біноклі VIXEN STANDARD

Біноклі VIXEN STANDARD – класичні біноклі з Porro призмами та лінійкою різних збільшень/апертур.

Біноклі VIXEN COLORFUL COMPACT

Біноклі VIXEN COLORFUL COMPACT - це яскрава серія компактних водонепроникних біноклів з легким алюмінієвим корпусом, висувними наочниками та невеликим збільшенням.

Біноклі VIXEN FLAT

Біноклі VIXEN FLAT мають унікальну форму, невелике збільшення і не займуть багато місця в багажі або навіть кишені.

Біноклі VIXEN GIANT ZOOM

Бінокль VIXEN GIANT ZOOM – це 80мм панкратичний бінокль, який може успішно застосовуватися як для наземних, так і для астроспостережень зі штатива.

Біноклі VIXEN ATREK

Серія біноклів Vixen Atrek – це ергономічні Roof біноклі з водонепроникним корпусом, FMC покриттям та малою відстанню мінімального фокусування.

Біноклі VIXEN ASCOT

Серія біноклів Vixen Ascot – популярна Porro серія з водозахистом, включає моделі з фіксованою та змінною кратністю. Особливо варто виділити бінокль VIXEN ASCOT 10X50 CF Super Wide з неймовірним 8,5 ° полем зору!

Біноклі VIXEN ULTIMA

Серія біноклів Vixen Ultima – моделі преміум сегмента, що підходять як для наземних, так і астрономічних спостережень.

Біноклі VIXEN NEW FORESTA

Оновлена ​​серія біноклів Vixen New Foresta має відкритий шарнірний дизайн і спеціальне покриття оптики, що забезпечує яскраву і чітку картинку в умовах поганого освітлення.

Біноклі VIXEN ARTES

Vixen Artes - флагманська серія біноклів, що має всі передові технологічні атрибути: ED-скла, фазова корекція, 7-шарове повне покриття всіх оптичних поверхонь, неймовірне світлопропускання, призми SK15 з високим показником заломлення та діелектричним покриттям. Використання магнієвого сплаву в корпусі робить біноклі Artes легкими, але міцними.

Біноклі VIXEN JOYFUL

Серія Vixen Joyful – це милі компактні біноклі з яскравим дизайном, серед яких кожен знайде собі бінокль до душі.

Біноклі VIXEN COMPACT ZOOM

Біноклі VIXEN COMPACT ZOOM – ідеальний вибір для мандрівника, що дозволить розглянути пам'ятки у всіх ракурсах.

Біноклі VIXEN OPERA GLASS (театральні)

Vixen Opera Glass включає як класичні театральні біноклі з ручкою Concert Mini 3х28, так і пластикові біноклі відкидного типу. Останні мають різні колірні варіанти і в закритому вигляді становлять товщину всього 2 см.

Біноклі VIXEN FORESTA

Водонепроникні Porro біноклі Vixen Foresta відрізняються зменшеною вагою, повним багатошаровим просвітленням оптики та великим виносом вихідної зіниці.

Біноклі VIXEN NEW APEX

Біноклі Vixen New Apex є компактними біноклі з Roof-призмами, повним багатошаровим просвітленням оптики і заповненням корпусу азотом. New Apex стануть чудовим вибором для спостережень спортивних подій, природи та туристичних походів.

Біноклі VIXEN ARK

Vixen Ark – це біноклі з апертурою в 80мм, відмінними світлопропускними характеристиками та вбудованими утримувачами під штатив. Неймовірно яскраве зображення та світлосила цих біноклів дозволить із задоволенням спостерігати з ними як пейзажі, так і нічне небо.

Біноклі VIXEN Arena

Vixen Arena – серія неймовірно легких (до 300 г) та компактних (шириною до 11 см) біноклів, що мають яскравий дизайн та аксесуари. Біноклі Arena підходять як для спостережень концертів, спортивних подій, так і для природних пейзажів.

Панкратичні біноклі Vixen Zoom покликані задовольнити будь-які потреби у збільшенні, адже мають можливість плавної зміни кратності, при цьому зберігаючи малі габарити.

Інтернет-магазин OZ.UA