Vixen

Компаси VIXEN

Компаси VIXEN

У піших і гірських походах, далеко від міської суєти, ви можете зіткнутися не тільки з красою дикої природи, але і з її лютістю. На додачу до квітучих лук і співу птахів можливі також сильний дощ, сніг та вітер. Той, хто зіб'ється зі шляху в негоду чи загубиться на немаркованій стежці, зможе визначити напрямок, використовуючи магнітне поле Землі.

Стандартні

Прості компаси з діаметром циферблата від 35 мм та великими розбірливими написами. Доступні також моделі із зображенням китайських зодіакальних символів.

Військові

Зручні компаси в ударостійкому металевому корпусі, що не потребують складних обчислень. Напрямок на ціль можна визначити досить точно, використовуючи перехрестя на щілини у кришці або відкритий приціл у тримачі фронтальної лінзи. Привабливий дизайн робить ці прилади оригінальним подарунком та стильним аксесуаром для подорожей.

Дитячі

У компасах поплавкового типу покажчик переміщається рівномірно та плавно. Дитячі компаси VIXEN – це барвисті та функціональні прилади у захищеному від опадів корпусі. На кришці кожного компаса встановлено термометр, який змінює колір у процесі вимірювання температури.

Для спортивного орієнтування

На змаганнях вам видадуть компас для орієнтування та карту місцевості: знайдіть встановлені на пагорбах контрольні точки та досягнете мети першим! Спортивні компаси застосовні не тільки для визначення напрямків, але і для вимірювання відстаней на карті та креслення ліній. Для детального перегляду карти кожен компас має лупу.

Компаси-брелоки

Міні-компас в акуратному та барвистому дизайні; корисний аксесуар для дорожньої сумки.

Для наручного годинника

Цей мініатюрний прилад легко пристібається до браслета наручного годинника. Механізм компаса укладено у водонепроникний корпус: ступінь водозахисту дозволяє використовувати його навіть для дайвінгу (припустимо занурення на глибину до 100 м).

Спеціалізовані

Компаси з оформленням під старовину, фен-шуй компаси та інші стилізовані прилади.

З альтиметром та барометром

Компаси з барометром та висотоміром абсолютно необхідні для піших гірських походів та спортивних сходжень.

Інтернет-магазин OZ.UA