Vixen

Лупи та лінзи VIXEN

Лупи та лінзи VIXEN

Візьміть рослину або комаху та уважно розгляньте її через лупу. Ви будете здивовані, наскільки симетричною та впорядкованою є природна структура живих організмів. Погляньте на одну зі старих фотографій: будь-які дрібниці та навіть потертості паперу оживлять спогади у вашій пам'яті.

Для читання

Лупи для читання оснащені зручними ковзкими ручками для утримання пристосування в одній руці. Призначені для вивчення карт, читання дрібного газетного шрифту, спостережень за зростанням домашніх рослин та дослідження поверхні їхнього листя.

Для побутового використання рекомендовані лупи діаметром близько 7 см з невеликим збільшенням. трохи більше 3х. Лінзи більшого діаметра забезпечать користувачеві більше поле зору, але помітно ускладнять прилад. На кратності 2x-3x не вдасться, наприклад, розглянути клітинну структуру матеріалів, зате тривале спостереження крізь збільшувальне скло не втомлюватиме очей.

З підсвічуванням

Ці компактні збільшувальні пристрої оснащені вбудованим підсвічуванням, що полегшує читання при нестачі освітленості. Увімкнувши освітлювач, ви можете читати театральну програму навіть під час вистави!

Кишенькові

Легкі, зручні для перенесення збільшувальні лупи у різних виконаннях: вибір форми, забарвлення та оздоблення практично не обмежений.

Стаціонарні

Чудові канцелярські лупи, дизайн яких виглядає особливо вдало, коли прилад стоїть на письмовому столі. Це не тільки корисний інструмент на вашому робочому місці, а й чудовий подарунок чи статусний сувенір.

На підставці, що гнеться

Лупи на гнучкій підставці із стійкою основою зручні для тривалого читання чи рукоділля. Згинаючи стійку-тримач, можна підібрати потрібний кут нахилу лінзи і надалі не відволікатися на налаштування, використовуючи в роботі обидві руки.

На шийному ремені

До пластикового поясу на талії кріпиться ручка лупи, а шийний ремінь регульованої довжини утримує лінзу в зручному для роботи положенні. Таким чином, для шиття або іншої скрупульозної роботи звільняються обидві руки.

З кліпсою

За допомогою надійної кліпси лупу цього типу можна зафіксувати на краю стільниці. Оправа лінзи закріплена на гнучкому тримачі: при необхідності лінзу можна переміщати вздовж досліджуваної поверхні.

Лупи великої кратності

Призначені для детального дослідження областей малої площі; зазвичай застосовуються вивчення поверхні рослин і комах. Містять асферичні лінзи для запобігання спотворення зображення біля краю видимої області.

Лупи-окуляри

Ідеальні для нетривалого застосування – перегляду дрібних деталей з виробництва, читання дрібного шрифту чи нерозбірливих рукописних документів. Можна надягати їх як поверх окулярів, так і окремо.

Бінокулярні лупи

Зручні лупи великої площі на кронштейні з нахилом, що регулюється. Закріплені на широкому пластиковому налобному обручі, за рахунок чого руки під час роботи залишаються вільними. Можуть комплектуватись освітлювальним модулем.

З металевим утримувачем

Багатокомпонентні лупи в металевому корпусі брелокового типу, що складається. Мають великий збільшення, призначені для оцінки коштовностей, перевірки якості деталей та друкованих матеріалів. Максимальна кратність такої лупи – 20х.

Професійні лупи

Пристрої із відмінними оптичними характеристиками; дозволяють підтримувати високу продуктивність праці. Рекомендовані до застосування у ткацькій та друкарській справі (для дослідження напівтонів, щільності покриття та плетіння), для оцінки мінералів тощо.

Інтернет-магазин OZ.UA