Vixen

Мікроскопи VIXEN

Мікроскопи VIXEN
У повсякденному житті ми ігноруємо існування мікросвіту, але з мікроскопом його вивчення буде доступне кожному! Структура рослинних і тваринних тканин, що мешкають у водоймах та земній корі мікроорганізми – ось лише кілька прикладів зображень, які ви зможете побачити в окулярі мікроскопа.

Мікроскопи стандартного типу

Призначені для дослідників-початківців і є корисними інструментами для ознайомлення з життям мікросвіту. Деякі продукти цієї категорії мають додаткове обладнання для спостереження на екрані та цифрового запису зображень.

Мікроскопи VIXEN CMOS (з CMOS-камерою)

Будь-який із мікроскопів з CMOS-камерою можна використовувати не тільки для візуальних мікроскопічних досліджень, але й для передачі цифрового зображення на монітор ПК, подальшої обробки та збереження інформації. Підключивши додану CMOS-камеру, ви зможете вивчати мікросвіт разом із сім'єю та друзями!

Мікроскопи VIXEN Microshot

Слайди та скла для їх виготовлення, барвники, скальпелі та інші важливі дрібниці – серія Microshot містить усе необхідне початку мікроскопічних досліджень. Крім того, доступні допоміжні аксесуари для зйомки плівковими фотоапаратами та проектування мікрозображень.

Мікроскопи VIXEN SA-SC

Ці прості в налаштуванні та користуванні мікроскопи якнайкраще підходять для шкільних проектів. Будь-який з таких приладів стане чудовим подарунком і для дошкільника, який виявляє інтерес до влаштування навколишнього світу. У комплект мікроскопа SA-300 входять аксесуари для спостереження, набори SB-500 та SC-700 адаптовані для фотографування (фотоаксесуари продаються окремо).

Стереоскопічні мікроскопи VIXEN Microboy

Бінокулярні стереомікроскопи призначені для дослідження поверхні предметів і забезпечені двома окулярними тубусами для спостереження обома очима. З приладами такого типу вам буде цікаво наново вивчати звичні предмети! Модель найбільшої кратності у SL-лінійці, мікроскоп SL-40 (40x), випущений Vixen у 2008 році.

Студентські та дослідні мікроскопи

Це повнорозмірні мікроскопи достатньої для серйозних досліджень комплектації. Можуть використовуватися для обладнання лабораторій у середньо-спеціальних та вищих навчальних закладах, діагностичних центрах та галузевих НДІ.

Серія студентських мікроскопів VIXEN FM

Мікроскопи даної серії відрізняються якісною оптикою та функціональним приладдям для спостереження, такими як набори взаємозамінних об'єктивів, освітлювальні пристрої та ін. Будуть корисні під час лекційних та практичних занять в університетах та просвітницьких організаціях.

При конструюванні FM-мікроскопів фахівці VIXEN передбачили можливість фотографування дзеркальною або компактною цифровою камерою (фотоаксесуари продаються окремо).

Серія дослідних мікроскопів VIXEN FBL

Лабораторні бінокулярні мікроскопи цієї серії використовуються в багатьох університетах та промислових компаніях. Фотографування компактною цифровою камерою або дзеркальним фотоапаратом (цифровим або плівковим) доступне при використанні тринокулярної насадки.

Стереоскопічні мікроскопи серії VIXEN SL

Професійні бінокулярні стереомікроскопи, що дають змогу детально досліджувати поверхню об'ємних предметів. Прилади серії SL застосовні для огляду електронних деталей та прецизійних пристроїв, оцінки мінералів та дорогоцінного каміння, дослідження стану волосся. Фотографування компактною цифровою камерою або "дзеркалкою" доступне для будь-якого SL-мікроскопа після встановлення тринокулярної насадки (пропонується опціональним аксесуаром).

Фазово-контрастні мікроскопи серії VIXEN FPH

Призначені для вивчення прозорих препаратів методом фазово-контрастної мікроскопії. Отримання та дослідження інформації у цифровій формі можливе шляхом приєднання фотокамери, яку можна вибрати та придбати окремо. Конденсор та освітлювальна система кожної моделі адаптовані для фазового розмаїття.

Інтернет-магазин OZ.UA