Vixen

Підзорні труби VIXEN

Підзорні труби VIXEN

Як ви вважаєте: чи виявляють тварини та птиці емоції? Як відбувається їхнє спілкування? Підзорна труба дає можливість спостерігати за живими істотами в їхньому природному середовищі. Також можна фіксувати вдалі моменти на фото та зберігати зображення у цифровому форматі.

Компактні підзорні труби

Компактні зорові труби призначені для «польових» досліджень: їх можна носити із собою у звичайній ручній сумці. Труби Geoma 52-S та Aroma 52-A мають ненудний триколірний дизайн, а модель нового покоління Geoma II ED52-S може похвалитися лінзами із низькодисперсного оптичного скла.

VIXEN Geoma II ED52-S

Ці мініатюрні підзорні труби з ED-оптикою користуються популярністю з 2007 року. Всі моделі серії винятково зручні для транспортування: довжина корпусу в засунутому положенні складає всього 17.7 см. Труби Geoma II ED52-S легко тримати на вазі, тому їх часто купують для спостережень за птахами. Для всіх моделей пропонується широкий вибір фірмових фотоаксесуарів.

VIXEN Geoma 52-S

Легкі висувні підзорні труби прямого перегляду (осі окуляра та об'єктиву паралельні). Рекомендується комплектувати окуляром AL25 та додатковими аксесуарами для фотозйомки. Вага корпусу без окуляра – лише 450 г.

VIXEN Aroma 52-A

Портативна підзорна труба із похилим окуляром (45°) у стильному триколірному виконанні. Призначена для туристичних екскурсій, перегляду спортивних змагань, спостережень за живою природою та фотозйомки. Адаптер та фотокамера купуються окремо.

Зорові труби профі-рівня

Професійні підзорні труби з апертурою понад 65 мм та об'єктивами, що складаються з лінз із повним багатошаровим просвітленням. На будь-якому приладі серії може бути встановлений дзеркальний фотоапарат або компактна цифрова камера (за допомогою адаптера, який докуповується окремо). Спробуйте фотографувати в режимі максимального наближення, щоб отримати детальні портрети комах, птахів або дрібних тварин.

VIXEN Geoma II

Підзорні труби з маркуванням Geoma II замінили стандартну серію VIXEN Geoma у 2008 році. Незабаром оновлена ​​серія була визнана найкращою у номінації Good Design на престижній міжнародній виставці. Труби Geoma II мають дрібногранульоване, стійке до подряпин уретанове покриття з низьким коефіцієнтом відбиття. Можливості серії Geoma II задовольнять запити найвибагливіших користувачів: кожна модель має поворотне кріплення для камери, двоступінчасту систему грубого та тонкого фокусування та інші просунуті робочі функції.

VIXEN Geoma II ED

Флагманська серія з низькодисперсною ED-оптикою та абсолютно герметичним корпусом. Підзорні труби Geoma II ED – це професійні інструменти найвищого класу, що забезпечують чудову контрастність зображення з усього поля зору. Всі оптичні поверхні лінз та призм покриті фірмовим просвітленням класу PMC (Perfect Multi-Coated – «ідеальне» багатошарове покриття).

Аксесуари для підзорних труб

Окуляри фіксованої або зумованої кратності, різне приладдя для фотографування. Серії продукції - GL, GLH та AL.

Інтернет-магазин OZ.UA