Vixen

Телескопи VIXEN

Телескопи VIXEN

Зірки, видимі в нічному небі неозброєним оком, віддалені від нас на десятки тисяч світлових років: ця відстань простягається далеко за межі нашої уяви. Випромінене зірками світло перетинає майже нескінченний космічний простір і, нарешті, досягає сітківки людського ока.

Краса нічного неба зачаровувала людей від початку історії людства, загадки незвіданих світів хвилювали уяву і розпалювали спрагу знань. Задовольнити її сьогодні може кожен: астрономічні телескопи VIXEN наблизять зірки настільки, наскільки дозволить ваш досвід, знання та інтерес до астрономії.

Телескопи VIXEN AP

Універсальні екваторіальні та альт-азимутальні монтаж AP складаються з секційних блоків: їх легко налаштувати під потреби конкретного користувача. Серцем AP-монтування є модуль STAR BOOK + R.A. двигун, який забезпечує обертання вздовж осі прямого сходження. Поява AP-кріплення докорінно змінила концепцію екваторіального монтування: завдяки інноваційному приводу монтування ідеально адаптується і для візуальних спостережень, і для астрофотографія.

Телескопи VIXEN PORTA II

Серію астрономічних телескопів PORTA II було введено на заміну серії PORTA, популярної серед новачків та "заслужених" астрономів. PORTA II характеризується найвищою точністю управління альт-азимутальним монтуванням: такою системою наведення може похвалитися далеко не кожен телескоп того ж класу.

Альт-азимутальні монтування PORTA II мають відмінну міцність і стійкість на будь-якій основі. Вони не вимагають стомлюючого налаштування, забезпечують високу продуктивність роботи і прості в управлінні навіть для тих, хто користується телескопом вперше. З PORTA II користувач легко підготується до роботи і не відчуватиме втоми навіть за тривалого спостереження за небесними об'єктами.

Телескопи VIXEN mini PORTA

Серія портативних (полегшених та компактних) телескопів від VIXEN, лайт-версія популярної серії з альт-азімутальними монтуваннями PORTA II. Оптична труба такого телескопа плавно повертається вручну у будь-якому напрямку – вертикальному, горизонтальному чи похилому. Фрикційний стопор надійно фіксує телескоп у вибраному положенні.

Телескопи VIXEN STAR-PAL

Серія нескладних в управлінні ручних телескопів із оптичним шукачем та компасом у комплекті. Позиціонується виробником як дитяча, але буде цікавою і дорослим на початковому етапі захоплення астрономією. Система Freestop із фрикційним контролем дозволить спостерігачеві легко змінювати напрямок труби. У телескоп STAR-PAL можна буде розглянути кратери на поверхні Місяця, кільця навколо Сатурна та яскраві зоряні скупчення.

Телескопи VIXEN SKYPOD

Компактні монтування для астрономічних телескопів оснащені системами небесної навігації типу GO-TO, керованими автоматичною системою гідування або вручну з дисплея-карти зоряного неба. Додатковий шукач дозволяє візуалізувати об'єкти, за які важко "зачепитися" неозброєним оком. Монтування даного типу підходять до оптичних труб різної конструкції – рефракторів, рефлекторів та катадіоптриків.

Телескопи VIXEN SX2

Монтування SX2 забезпечує просте керування телескопом за допомогою нещодавно розробленого контролера STAR BOOK ONE з двовісним керуванням. Труба встановленого на SX2 телескопа рухається прецизійними імпульсними двигунами, а точне мікрокрокове управління Vixen робить обертання двигунів надзвичайно плавним.

Телескопи VIXEN SX та SXD (з EQ-монтуванням)

Кріплення SX для астрономічного телескопа поєднують функції екваторіального монтування німецького типу та автоматичної системи GO-TO. Монтування серії SX забезпечують комфорт спостережень будь-якого рівня, від аматорських до професійних.

SXD – серія вдосконалених монтувань, створених на основі SX. Максимальна вантажопідйомність посиленої серії – 15 кг.

Телескопи VIXEN SXD2 (з EQ-монтуванням)

Високоточне та стійке екваторіальне монтування SXD2 у зв'язці з інноваційним контролером STAR BOOK TEN є незамінним при спостереженні об'єктів глибокого космосу. Контролер має кольоровий РК-екран великої роздільної здатності та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс керування. Освоїти доступні функції ви зможете досить швидко за інструкцією, що додається.

Телескопи VIXEN SXP (з EQ-монтуванням)

Комбінуючи найкращі функції серії професійних кріплень Sphinx та контролера STAR BOOK, компанія Vixen представила нове покоління популярного екваторіального монтування для тривалих спостережень та високоякісної астрофотографії.

Телескопи VIXEN GP2 (з EQ-монтуванням)

Екваторіальна установка німецького типу з чудовою функціональністю та відмінними експлуатаційними характеристиками. Монтування VIXEN GP2 доступне за розумною ціною, оскільки деталі, що входять у набір – моторний привід і система навігації – опціональні. Рекомендована для тих, хто ще не має чіткого уявлення про те, чи хоче він зосередитися на візуальному спостереженні або спробувати астро-фото.

Телескопи VIXEN GPD2 (з EQ-монтуванням)

GPD2 – друге покоління монтувань GP2 з покращеною стійкістю, вантажопідйомністю та точністю наведення. Удосконалення було зроблено шляхом заміни матеріалу та схеми кріплення. Вироби при цьому не втратили простоту управління та варіативності конструкції, що дозволяє оновити версію в майбутньому. Рекомендована для тих, хто розглядає астрономію як довготривале хобі.

Телескопи VIXEN AXD (з EQ-монтуванням)

Поєднавши можливості монтувань ATLUX та контролера STAR BOOK, Vixen створив технічно виняткову та просту в управлінні систему кріплення. Завдяки прецизійній точності зубчастих передач та мікрокроковому управлінню імпульсними двигунами, монтування AXD реалізує плавний рух оптичної труби по осях відмінювання та прямого сходження. Монтування такого типу задовольнить найвибагливіші запити "професійних любителів" астрономічних спостережень.

Бінокулярні телескопи на монтуванні HF2

Ніщо не зрівняється зі спостереженням за небесними об'єктами через високоапертурний телескоп із двома оптичними трубами. Завдяки можливостям бінокулярного зору при перегляді виникає ефект тривимірного зображення: з 3D-ефектом відомі туманності та кульові скупчення набудуть вражаючої глибини.

Бінокулярні телескопи рекомендується встановлювати на альт-азимутальне монтування HF2 з кріпленням вилкового типу. Змінні очки Віксен можна вибрати та придбати окремо: так ви зможете скласти "ідеальний" прилад хоч для вивчення об'єктів Месьє, хоч для перегляду земного пейзажу.

Система відстеження POLARIE

Необхідний аксесуар для отримання чітких та контрастних астрономічних фотографій. Являє собою відстежувач становища небесних об'єктів у їхньому "здається" русі, викликаному власним обертанням Землі.

Монтування з відстеженням для астрофотографія

Пристрої AP Photo Guider (для прицільного фотографування об'єктів Месьє) та GP2 Photo guider S (для панорамного астрономічного фото) з автоматичним гідуванням камери.

Домашні планетарії

Проектують 88 сузір'їв нічного неба та 805 яскравих зірок (до 3-ї величини) на стелю або стіну вашої кімнати. Можуть працювати як небесний глобус, проектуючи сузір'я на сферичні напівпрозорі екрани.

Оптичні труби для телескопів

В асортиметі VIXEN є оптичні труби на будь-який бюджет та під будь-які запити: ви можете придбати трубу-рефрактор, рефлектор або катадіоптричну. На всіх трубах VIXEN використовується система швидкого кріплення типу "ластівчин хвіст", вони комбінуються з будь-якими монтуваннями тієї ж фірми.

Додаткові аксесуари

Окуляри, шукачі, приводи, приладдя для фотографування та багато інших. інше.

Інтернет-магазин OZ.UA